Gry na konsolę dla zapalonego gracza

Gry na konsolę dla zapalonego gracza

  • Post author:
  • Post category:Rozrywka

Ojciec często lubił mawiać iż gamerem był na długo zanim się urodziłem. Nie było w tym ani krzty przesady, bo to ojciec pierwszy wciągnął mnie w granie na konsoli, i nieraz sam zapraszałem go do grania, gdy z kolegami robiliśmy posiadówkę przy konsoli. Tata był fanem głównie starych tytułów, obecnie mocno przestarzałych, choć dalej doskonale grywalnych.

Gry na playstation dla konesera

gry playstation sklepTata ciągle trzymał starą jedynkę playstation, choć rzadko na niej grywaliśmy, bo większość nowych tytułów wychodziła już na najnowsze modele konsoli, które nie obsługiwały starych gier. Będąc na bieżąco z wszystkimi nowo wypuszczanymi pozycjami, szybko wypatrzyłem iż niedługo ma być wydana nowa wersja gry, którą tata uwielbiał i do której chętnie wracał. Była to gra ulepszona graficznie, aczkolwiek z dokładnie tym samym sterowaniem i systemem postaci, więc bez wahania pomyślałem, iż będzie ona idealna na prezent dla taty, który przecież był zapalonym graczem. Najnowsze gry playstation sklep w którym często się zaopatrywałem miał w przedsprzedaży już na kilka miesięcy przed wydaniem, więc mogłem spokojnie zamówić grę dla taty z dużym wyprzedzeniem i odebrać ją w dniu premiery. Oczywiście całość musiałem trzymać w tajemnicy, nic nie wspominając o dacie premiery gry i zasypując ojca różnymi innymi tytułami, by czasem nie uprzedził mojego pomysłu i samemu nie kupił owej gry.

Na szczęście, plan udał się idealnie, a w dniu premiery ojciec dostał porządnie zapakowany prezent, w którym znajdowała się edycja kolekcjonerska jego ulubionej gry. Niemal od razu po rozpakowaniu odpalił konsolę i usiadł do grania, okiem znawcy oceniając nowe elementy. Muszę przyznać, iż sama gra podobała mu się na równi z prezentem, i spędziliśmy nad nią wiele wspólnych wieczorów.