Kto we Wrocławiu wykopie studnie głębinową?

Kto we Wrocławiu wykopie studnie głębinową?

Zawsze marzyłam o tym, żeby mieć na podwórku przed domem studnie. Ostatnio zamieszkałam we własnym domu z dużym podwórkiem i ogrodem. Stwierdziłam, że to świetny moment aby spełnić moje marzenie z dzieciństwa. Musiałam tylko znaleźć profesjonalną firmę, która wybudowałaby dla mnie taką studnię. Nie znałam się na technicznej stronie także zależało mi na firmie, która wykona studnię kompleksowo.

Znalazłam wrocławską firmę, która wykopała mi studnię

studnie głębinowe wrocławPoszukiwania odpowiedniej firmy rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: studnie głębinowe wrocław i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam bardzo polecaną i rekomendowaną firmę. Poprzedni klienci pisali, że firma jest bardzo profesjonalna i zajmuje się kompleksowym budowaniem studni począwszy od projektu, aż do budowy i czyszczenia studni. Zadzwoniłam pod podany numer telefonu i umówiłam się z przedstawicielem handlowym, który miał zbadać teren na moim podwórku. Po jego wizycie okazało się, że konieczne będzie mechaniczne wiercenie studni głębinowej, ponieważ teren i ziemia na moim podwórku są bardzo twarde, a woda jest głęboko. Okazało się studnia będzie musiała mieć kilkanaście metrów głębokości. Przedstawiciel od razu dokonał profesjonalnej wyceny, ponieważ cena za usługę była zależna od głębokości studni. Koszt wybudowania studni głębinowej nie był zbyt wysoki.

Podpisałam umowę i już wkrótce budowa studni ruszyła pełną parą. Firma była bardzo profesjonalna, pracowała na wysokojakościowym sprzęcie i taki sam osprzęt zamontowała w mojej studni, kiedy przyszło do montażu rur filtracyjnych oraz kołków cementowych. Po skończonej pracy za pomocą pompy głębinowej wyczyścili studnię oraz zdezynfekowali ją za pomocą chlorku po wykonanych przez nich pracach budowlanych.