Profesjonalny serwis Saeco

Profesjonalny serwis Saeco

Na urodziny marzyłam o tym aby otrzymać nowoczesny ekspres do kawy. W domu rodzinnym miałam taki ekspres ale niestety po przeprowadzce do innego miasta musiałam się zadowolić małą starą zaprażką do kawy. Z niecierpliwością odliczałam dni do swojego święta, licząc na to że dostanę swój pierwszy ekspres do kawy.

Nowy ekspres Saeco do kawy

saeco serwisGdy nadszedł dzień moich urodzin nie mogłam doczekać się prezentu urodzinowego. Miałam wielką nadzieję, że mąż zdecydował się na zakup ekspresu do kawy do naszej kuchni. Sam również jest kawoszem i brak dobrej kawy doskwierał mu równie mocno jaki mi. I nie myliłam się, gdy weszłam rano do kuchni na stole stało wielkie owinięte w kolorowy papier pudło ozdobione czerwoną kokardą. Pełna nadziei zaczęłam rozpakowywać prezent i już po chwili moim oczom ukazała się nowoczesna maszyna do robienia różnego rodzaju kaw. Właśnie o takim prezencie marzyłam. Podekscytowana rozpakowałam prezent, była sobota więc miałam czas aby rozpracować ekspres i już rano skosztować wybornej kawy. Niestety po podłączeniu do prądu i wprowadzeniu wszystkich funkcji, mój ekspres nie chciał robić kawy. Po około godzinnej walce postanowiłam zadzwonić do Saeco serwis. Odpaliłam laptopa i numer do serwisu wyświetlił mi się po krótkiej chwili szukania. Pan z serwisu po wysłuchaniu moich tłumaczeń telefoniczne poinstruował mnie co powinnam zrobić aby ekspres zadziałał. I faktycznie w momencie kiedy wraz z panem serwisantem ponownie rozpoczęłam procedurę włączenia ekspresu krok po kroku. I gotowe! wszystko zadziałało i mogłam zrobić swoją urodzinową kawę. Serwis okazał się być bardzo profesjonalny, a personel bardzo wykwalifikowany i cierpliwy. Dzięki bardzo dużej wiedzy oraz doświadczeniu serwisanta, mogłam szybko zlikwidować usterkę.

Zapisałam sobie numer do serwisu w swoim kalendarzu tak na wszelki wypadek i w razie awarii będę się z nimi kontaktować. Ich fachowa obsługa oraz miły, cierpliwy wykwalifikowany personel przekonał mnie w stu procentach, do swoich serwisowych usług. Każdemu kto będzie miał problem z ekspresem do kawy serwis ten będę polecać.