Świeże kwiaty w pudełkach

Świeże kwiaty w pudełkach

Kwiaty wręczamy kobietom i mężczyznom przy okazji rożnych sytuacji. Urodziny, imieniny, Dzień Matki, Ojca, czy Dziadków. Kwiaty możemy podarować w sytuacji kiedy chcemy komuś podziękować, lub przeprosić za coś. Odpowiedni gatunek kwiatów pasuje także na ślub i pogrzeb.

Szczecińskie kwiaty w pudełkach

kwiaty w pudełku szczecinBukiety są bardzo wrażliwe na wysokie temperatury i bez wody długo nie pozostają świeże. Znawcy kwiatów zalecają, aby często przycinać kwiaty cięte, które szybko więdną. Alternatywą dla klasycznych bukietów są kwiaty w pudełkach, które można zamówić i dostarczyć za pośrednictwem doręczyciela firmy florystycznej. Jeżeli chcemy komuś wręczyć kwiaty w pudełku Szczecin jest miastem, w którym możemy liczyć na szybką realizację zamówienia. W pudełkach najczęściej znajdują się róże, ale możemy też zażyczyć sobie dowolny gatunek kwiatów, który zostanie odpowiednio przycięty i na specjalnej gąbce, nasączonej wodą, wsadzony do wybranego pudełka. Bukiet w takiej formie może przetrwać i świeżo wyglądać do dwudziestu czterech godzin. Po odebraniu przesyłki, kwiaty powinny zostać wyjęte z opakowania i wsadzone do wody, ponieważ mogą zwiędnąć. Do kwiatów może zostać dołączony bilecik z dedykowaną treścią jeżeli klient wyrazi taką chęć w momencie zamówienia. W cenie bukietu mamy wliczone koszty dostawy, koszt przygotowania zamówienia, oraz ewentualne drobne modyfikacje ostatecznego wyglądu kwiatów i opakowania. Najtańszy bukiet kwiatów w pudełku w Szczecinie kupimy już za niecałe trzysta złotych.

W dzisiejszych czasach przez internet można kupić już wszystko, nawet świeżo cięte kwiaty, które dostawca za nas dowiezie do odbiorcy. Kwiaty w box’ach są popularną usługą wśród studentów i młodych ludzi, którzy są zapracowani i mają mało czasu na chodzenie po sklepach i kwiaciarniach.