Szybkość likwidacji szkód na Pomorzu

Szybkość likwidacji szkód na Pomorzu

Kiedy w zeszłym roku kupowałem swój pierwszy samochód byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Wydałem na niego większość swoich oszczędności, ale ponieważ auto miało mi służyć do dojeżdżania z domu na uczelnię i do pracy to wiedziałem, że inwestycja jest potrzebna i z pewnością zwróci mi się dzięki oszczędności czasu na dojazdy.

Sprawna likwidacja szkody

likwidacja szkód pomorskieKilka miesięcy temu zdarzyło się jednak coś, czego nie przewidziałem w swoim harmonogramie miesiąca, a mianowicie na jednym ze skrzyżowań w tył mojego samochodu wjechał inny kierowca uszkadzając moje auto. Okazało się, że rozmawiał przez telefon komórkowy i po prostu się zagapił. Dla niego skończyło się na mandacie, natomiast ja zostałem z uszkodzonym samochodem i problemem, jak poradzić sobie z dojazdami do pracy i szkoły. Na szczęście trzeba przyznać, że w kategorii likwidacja szkód pomorskie powinno znaleźć się moim zdaniem na pierwszym miejscu wśród wszystkich regionów Polski. Rzeczoznawca od ubezpieczyciela przyjechał do mnie już następnego dnia, sprawnie oszacował wielkość szkody i przekazał swoją rekomendację do zakładu ubezpieczeń. W międzyczasie samochód był już w warsztacie i rozpoczęła się naprawa, której koszt został ostatecznie rozliczony bezpośrednio pomiędzy zakładem ubezpieczeń, a warsztatem, dzięki czemu naprawdę nie musiałem zajmować się zbyt dużą ilością formalności. W efekcie już pięć dni po wypadku mój samochód wrócił do formy i mogłem cieszyć się z wygody, jaką daje posiadanie swojego auta.

Dobrze prosperująca siatka warsztatów zajmujących się likwidacją szkód komunikacyjnych na Pomorzu sprawia, że w tym regionie nie trzeba długo czekać na przeprowadzenie całego procesu likwidacji szkody, który przebiega znacznie sprawniej i szybciej, niż przewidują to maksymalne terminy określone przez prawo.